Muehlbauer
Technologies s.r.o.
Novozámocká 233
949 05 Nitra

Manažér výroby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zvyšovanie efektívnosti a optimalizovanie výrobných procesov,
- komplexné riadenie výrobných procesov (orientácia na CNC frézovanie, CNC sústruženie),
- odhľadovanie nedostatkov a zabezpečenie plynulého chodu jednotlivých oddelení frézovania, sústruženia, zvárania,
- vedenie podriadených pracovníkov (vedúcich úsekov, tímlídrov),
- spolupráca s prierezovými oddeleniami,
- reporting.

- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- 13. plat,
- 1x ročne výkonnostná prémia,
- vzdelávanie plne hradené spoločnosťou podľa potrieb zamestnanca a iné.

- flexibilita,
- rýchle pracovné tempo a rýchle nasadenie,
- výborné technické myslenie,
- strojárske vzdelanie,
- komunikatívnosť,
- samostatné vystupovanie,
- aktívne ovládanie nemeckého alebo anglického jazyka,
- zodpovednosť a tímová spolupráca
- ovládanie SAP výhodou

Ospravedlňujeme sa všetkým uchádzačom o prácu, ktorí neboli resp. nebudú kontaktovaní, ale z dôvodu náročnosti výberového procesu kontaktujeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.
Zároveň prosíme uchádzača, aby k životopisu pridal text: "Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal spoločnosti Muehlbauer s.r.o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov po dobu jedného roka alebo do písomného odvolania v zmysle zak.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov."
ID: 2015411   Dátum zverejnenia: 9.10.2017