Muehlbauer
Technologies s.r.o.
Novozámocká 233
949 05 Nitra

Nákupca (strojárska spoločnosť)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objednávanie materiálu a tovaru pre strojársku výrobu podľa špecifikácii,
- kontrola a analýza nákupných cien, vyjednávanie s dodávateľmi,
- zodpovedanie za výber, zloženie a konečnú cenu objednávaných tovarov a služieb,
- vyhľadávanie a kontaktovanie nových dodávateľov, získavanie predbežných informácií o kvalite, cene a dodacích možnostiach.

- motivujúci plat
- flexibilnú pracovnú dobu
- odborné vzdelávanie plne hradené spoločnosťou podľa potrieb zamestnanca
-13. plat
- výkonnostné odmeny
- bohatý sociálny program – firemné akcie, finančné príspevky..
- jazykové kurzy

- skúsenosť s oslovovaním dodávateľov,
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nemecký jazyk veľkou výhodou, nie podmienkou
- skúsenosť so SAP
- flexibilita,
- schopnosť pracovať pod časovým stresom.

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania, pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku na job@muehlbauer.sk

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
ID: 1780150   Dátum zverejnenia: 10.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou