Muehlbauer
Technologies s.r.o.
Novozámocká 233
949 05 Nitra

Montážnik strojov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž mechanických skupín stroja a zostáv podľa výkresovej dokumentácie
montáž pneumatických a hydraulických jednotiek
kompletizácia zostáv
testovanie
vyhľadávanie chýb, ich analýzy a testovanie
práca v dvojzmennej prevádzke

zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
dochádzkový bonus 30 €, cestovný bonus-podľa km,
kvartálne prémie do výšky 200€,
dovolenkový príplatok 30 € + príplatky nad rámec zákona,
sociálne benefity, odmeny pri pracovných a osobných jubileách, príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa,
stravné lístky v hodnote 3,80 €,
možnosť firemných školení,
firemné akcie (DOD, vianočný večierok a iné),

SŠ zameranie mechanika, strojárstvo
rýchle chápanie aj komplexnejších situácií,
znalosti elektro- a pneupohonov,
čítanie technickej dokumentácie
komunikačná znalosť anglického jazyka/nem. jazyka veľkou výhodou

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania, pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku e-mailom, prípadne poštou na dole uvedený kontakt.
Vybraní uchádzači budú kontaktovaní.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
ID: 1742466   Dátum zverejnenia: 14.9.2017