Zdravotná sestra

MUDr. Marián Šiška

Miesto práce
Veľké Zálužie
Termín nástupu
Podľa dohody
1 200 EUR/mesiacStravné lístky bez doplatku v hodnote 5,10 eura Dochádzkový bonus až do výšky 50 eur netto mesačne Osobné ohodnotenie do výšky 100 eur netto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ambulantná zdravotná staroslivosť o pacientov
- realizácia odberov biologického materiálu (podávanie injekcií do žily a do svalu, očkovanie)
- práca so zdravotnou dokumentáciou pacientov
- zdravotnícke úkony na pokyn lekára
- práca s počítačom (IT technikou) - telefonická a mailová komunikácia
- evidencia pacientov, vykazovanie zdravotných výkonov
- iná administratívna činnosť
- práca len v pracovné dni v ordinačnej dobe od 06.45 hod do 12:45 hod

Nadštandardné finančné ohodnotenie
Príjemné pracovné prostredie v zabehnutej ambulancii všeobecného lekára pre dospelých
Stravné lístky bez doplatku v hodnote 5,10 eura
Dochádzkový bonus až do výšky 50 eur netto mesačne
Osobné ohodnotenie do výšky 100 eur netto mesačne

V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete zadaným podmienkam a kritériám pre získanie zamestnania, prosím zašlite na vyššie uvedenú mailovú adresu profesijný životopis. Vhodným uchádzačom odpovieme prostredníctvom emailu a budú kontaktovaní do 7 dní. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Ďakujem za prejavený záujem !!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra, praktická sestra, resp. diplomovaná sestra

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti je vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie a komunikácia s pacientmi
Pracovitosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
Počítačové znalosti - medicínsky orientovaný software (napr. MEDICOM alebo iné obdobné lekárske programy), email, internet

Obvodné zdravotné stredisko Veľké Zálužie, všeobecný lekár pre dospelých poskytujúci primárnu starostlivosť pre dospelých priamo v Obci Veľké Zálužie a blízke okolie.
Ordinačná doba od 06:45 hod. do 12:45 hod.
Ambulantná doba je od 06:45 hod. do 13:45 hod.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3989505  Dátum zverejnenia: 21.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac