Ambulantná sestra na súkromnej klinike (4 pracovné dni mesačne)

MUDr. Marián Koperniech

Miesto práce
Clinic Pinium, Námestie mieru, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
September 2019
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 8 EUR/hod.250-300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zdravotnícka činnosť:
Telefonická, elektornická a osobná komunikácia s pacientmi
Vedenie a správa zdravotníckej dokumentácie a databázy (elektronickej aj fyzickej)
Príprava operačného programu a priebežné plánovanie pacientov do operáčného programu
Manažment kalendára doktora (kontroly, konzultácie, operácie)
Asistencia pri preväzoch a malých operačných zákrokoch

Administratívna činnosť (asistencia Office manažérovi) podľa potreby:
Finančné transakcie pacientov
Manažment vzťahov s dodávateľmi
Manažment skladových zásob zdravotníckeho materiálu a kancelárskych potrieb
Objednávky zdravotníckeho materiálu pre kliniku i pacientov
Objednávky stravy pre pacientov
Vedenie obchodnej štatistiky

DO BUDÚCNOSTI PONÚKAME:
Perspektívu plného pracovného úväzku s nadštandardným základným ohodnotením
Motivačný odmeňovací systém
Možnosť napredovať a rozvíjať sa
Mladý, dynamický kolektív top profesionálov v oblasti
Stabilitu v perspektívnej spoločnosti
Profesionálne, no zároveň príjemné pracovné prostredie

Pozícia je vhodná pre uchádzača, ktorý má záujem o prácu na dohodu 4 pracovné dni v mesiaci, s perspektívou plného pracovného úväzku v blízkej dobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Plastická chirurgia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

ODBORNÉ ZRUČNOSTI:
Schopnosť budovať a rozvíjať vzťahy s klientmi
Skúsenosti s inštrumentovaním a asistenciou pri drobných (ambulantných) chirurgických zákrokoch
Samostatnosť v riešení drobných úkonov pri kontrolách po chirurgický zákrokoch (vyberanie stehov, preväzy, atď)
Skúsenosti s plastickou chirurgiou a vedomosti z danej oblasti nie sú podmienkou, avšak veľkou výhodou

OSOBNOSTNÉ VLASTNOSTI:
Organizačný talent
Pozitívny a proaktívny prístup k riešeniu problémov
Ochota, samostatnosť a flexibilita
Príjemné vystupovanie a pro-klientský prístup
Ľudskosť a empatia
Precíznosť a spoľahlivosť
Chuť rozvíjať sa
Tímový hráč

TECHNICKÉ ZRUČNOSTI:
internet, sociálne siete, email, zdravotnícka kartotéka (SW), elektronický kalendár a objednávkový systém, MS Office (excel, word), platobný a účtovný SW

Staňte sa súčasťou kliniky, ktorá vie oceniť vaše kvality!
Sme vyhľadávaná súkromná plastická a estetická chirurgia pôsobiacia na Slovensku od roku 2014. Od Septembra 2019 otvárame ďalšiu pobočku na novučičkej klinike Pínium Family Clinic a hľadáme spoľahlivý zdravotnícky personál, ktorí by pomohol rozvoju kliniky a s nadšením zdieľal spoločné úspechy. Ak túžite po kariére, v ktorej je Vaša práca dôležitá a patrične ocenená, kde vládne pozitívna atmosféra, spoločné ciele a tímová spolupráca, kontaktujte nás ešte dnes! V úvode ponúkame možnosť privyrobiť si 4 pracovné dni v mesiaci (vždy fixne určené niekoľko mesiacov vopred) s perspektívou plného pracovného úväzku v blízkej budúcnosti (počas roka 2020).
ID: 3729007  Dátum zverejnenia: 31.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 - 8 EUR/hod.250-300 EUR