Sestra - plastická chirurgia

MUDr. Lopatková - plastický chirurg, s. r. o.

Miesto práce
Čulenova 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.5.2023
14 EUR/hod.Výsledná mzda sa odvíja od konkrétneho uchádzača - dĺžky praxe, skúseností a vykonanej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistencia lekárovi na operačnej sále pri plastických zákrokoch, ambulantných výkonoch a pri preväzoch,
Dezinfekcia a sterilizácia inštrumentov a priestorov.

Práca v moderne vybavenom pracovnom prostredí, spolupráca s odborníkmi vo svojom obore.
Zvýhodnené ceny na služby kliniky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sestra, Inštrumentárka

Komunikačné a organizačné schopnosti, samostatnosť, flexibilita, empatia, tímová práca a príjemné vystupovanie.

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti plastickej chirurgie, korektívnej a estetickej medicíny.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4539033  Dátum zverejnenia: 15.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 14 EUR/hod.