Čašník/ čašníčka, Barman/Barmanka pre 4* hotel

MUDr. Juraj Sninský - DIXON RESORT

Miesto práce
Švermova 32, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem objednávok zákazníkov
- príprava a servírovanie nápojov
- umývanie pohárov a použitého náradia, debarasovanie
- staranie sa o barový pult (umývanie, udržiavanie poriadku)
- prijímanie platieb zákazníkov (inkasovanie hotovosti/karty - práca s pokladňou)
- sledovanie stavu tovarov a nahlásenie ich nedostatku

- možnosť ubytovania v Dixon**** rezorte
- možnosť využívania hotelových a doplnkových služieb
- práca v mladom a flexibilnom kolektíve
- možnosť stravovania

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
marketing@dixon.sk
Kontaktná osoba: Denisa Berkis

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Hoteliérstvo, Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

- komunikácie (jednanie s ľuďmi)
- kultivovaný slovný prejav
- samostatnosť
- pružnosť v myslení (flexibilita, improvizačné schopnosti, adaptabilita)

DIXON Kongres Hotel**** disponuje ubytovacou kapacitou pre 235 hostí, 10 kongresovými miestnosťami s priestranným lobby barom a nočným barom. Okrem priestorov hotela je súčasťou DIXON**** rezortu aj rozsiahly areál plážového kúpaliska AQUALAND. V areáli sa nachádza osem bazénov, vodný zábavný park, šmykľavky a tobogány , jazero, vodné bicykle, loďky, aquazorbing, inline dráha, wakeboardingový park, dve ihriská s umelou trávou, dve piesočnaté ihriská, minigolf, bowlingové centrum, najväčšie bedmintonové centrum na Slovensku (možnosť hrať bedminton, speedminton, vybíjanú a floorbal). V bezprostrednej blízkosti hotela sa tiež nachádza tenisové centrum.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Švermova 32
974 04 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3177663   Dátum zverejnenia: 6.11.2017