Zdravotná sestra/zdravotnícky asistent

MUDr. Juraj Deglovič, PhD., MPH - zubné ambulancie

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacMesačný plat 1.100,- Eur v hrubom + mesačné odmeny, upresníme na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca sestry v zubnej ambulancii, asistencia lekárovi pri výkonoch, administratíva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zubná sestra, sestra, zubný asistent

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Súkromné zubné ambulancie SYDENT v Bratislave I., hľadajú šikovného zubného lekára, požadovaná prax minimálne dva roky.
ID: 3456350  Dátum zverejnenia: 13.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac