Fyzioterapeut

MUDr. Antonín Koukal, spol. s r.o.

Místo práce
Brno
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HLEDÁME DO NAŠEHO TÝMU FYZIOTERAPEUTA

Nestátní ambulantní rehabilitace v Brně MUDr. Antonín Koukal, spol. s r.o. hledá fyzioterapeuta pro hlavní pracovní poměr.

POŽADUJEME

- vzdělání v oboru fyzioterapie
- specializované kurzy vítány
- schopnost pracovat samostatně, spolehlivost a flexibilita

NABÍZÍME

- dobré finanční hodnocení i pro absolventy či fyzioterapeuty bez dlouhé praxe
- pravidelné měsíční odměny dle pracovních výsledků
- 2x ročně navíc odměny na letní dovolenou a Vánoce
- plně hrazené stravenky ve výši 80 Kč/den
- 5 týdnů dovolené
- pracovní jistotu a zázemí stabilní organizace (více než 20tiletá historie a tři pobočky)
- nabídka různorodé práce (komplexní rehabilitace)
- podpora odborného růstu a vzdělávání
- příspěvek na kurzy a školení
- placené volno na absolvování kurzů a školení
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- zaměstnání na plný úvazek, DPP, DPČ

NÁSTUP IHNED.

Bližší informace na tel. č. 775 295 464 nebo 724 368 122

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3359079  Dátum zverejnenia: 11.4.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.