Finance Controller

Mubea Rollbonded Products Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kežmarok
Termín nástupu
01.08.2023
2 000 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností kandidáta a je výsledkom dohody so zamestnávateľom na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava mesačnej účtovnej závierky, vrátane analýzy odchýlok od rozpočtu a prognózy, prezentácie pre manažment
• Riadenie ročného procesu tvorby rozpočtu závodu, vytváranie predpokladov a spolupráca s tímom vedenia závodu na finalizácii rozpočtu
• Monitorovanie skutočných výsledkov v porovnaní s rozpočtom a prognózami na mesačnej báze, pričom v prípade potreby poskytujete analýzu odchýlky a odporúčania na nápravné opatrenia
• Podpora iniciatívy závodu na zníženie nákladov identifikáciou príležitostí a sledovaním pokroku
• Kalkulácie nákladov, vyhodnotenie zásob na základe právnych a interných pravidiel
• Ad-hoc, what-if analýzy
• Ponúkame zaujímavé príležitosti v rámci ďalšieho kariérneho rastu a rozvoja, možnosť pracovať v medzinárodnom prostredí

* zázemie silnej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti
* motivačné finančné ohodnotenie
* práca v príjemnom pracovnom kolektíve
* kvalitné zaškolenie
* možnosť kariérneho rastu

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať na danej pozícii, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Životopis zasielajte v slovenskom a anglickom jazyku/nemeckom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

• Vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
• Skúsenosti so SAP CO&FI sú veľmi cenené
• Pracovné skúsenosti na podobnej pozícii v priemysle
• Znalosť účtovníctva a výkazníctva
• Angličtina minimálne na úrovni B2, nemčina výhodou
• Veľmi dobrá znalosť MS Office, hlavne MS Excel
• Dobré komunikačné schopnosti
• Flexibilita, spoľahlivosť a proaktívny prístup

Sme Mubea, rodinná nemecká firma s viac ako storočnou tradíciou a globálnou pôsobnosťou. Vyvíjame a vyrábame komponenty pre všetkých svetovo významných výrobcov automobilov. Celosvetovo vlastníme 44 výrobných závodov a zamestnávame viac ako 14 000 zamestnancov. Závod Mubea vo Veľkej Ide s plánom zamestnávať 130 zamestnancov bude zameraný na výrobu komponentov v rámci elektromobility a bude jedným z prvých závodov so zníženou uhlíkovou stopou s cieľom CO2 neutrality. Prevádzka nového závodu vo Veľkej Ide bude zahájená v druhej polovici roku 2023.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4510340  Dátum zverejnenia: 9.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac