SAP Key user pre nový závod Veľká Ida

Mubea Rollbonded Products Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
1.2.2023
1 900 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností kandidáta a je výsledkom dohody so zamestnávateľom na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Validácia výrobných dát, vrátane transakčných dát
* Manažment organizačných zmien – implementácia dopadov zmien
* Dokumentácia pre koncového používateľa a priebežné školenie
* Priradenie koncových používateľov k štandardným rolám a oprávneniam
* Pochopiť globálnu šablónu SAP & BDE/MDE a súvisiace procesy
* Kľúčová kontaktná osoba pre konkrétnu oblasť procesu v závode
* Vykonávanie regresných testov v závode
* Výmena know-how a skúseností na regionálnej a globálnej úrovni
* Aktívna účasť v globálnej komunite kľúčových používateľov

*Stanete sa súčasťou nového závodu v inovatívnom výrobnom prostredí automobilového priemyslu
*Zaujímavé finančné ohodnotenie
*Možnosť kariérneho rastu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
*Aktívne využitie cudzieho jazyka na dennej báze
*Možnosť cestovania do zahraničných pobočiek na účely zaškolenia a výmeny skúseností

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačný manažment, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

* Minimálne 2 roky skúseností v oblasti SAP, MES, ERP systémov a výrobných procesov
* Skúsenosti s procesmi v rámci automobilového dodávateľského priemyslu alebo ekvivalentného odvetvia priemyslu
* Rozsiahle znalosti SAP-PP, skúsenosť so SOAP,
* Prax s TCP Ethernet, Modbus, PROFINET, Interbus-Hostlink (RS-232, RS-485), s TCP, OPCUA protokolom, SQL
* Skúsenosť s podieľaní sa na implementáciách projektov IOT a PLC
* Znalosti so správou údajov prichádzajúcich zo strojov v databáze, zoskupovanie a reportovanie, vytváranie potrebného rozhrania pre používateľov,
* Aktívna znalosť AJ slovom aj písmom, ovládanie nemeckého jazyka výhodou
* Kompetencia školiť a viesť koncových používateľov
* Schopnosť riešiť problémy a silné analytické myslenie
* Výborné komunikačné schopnosti,
* Široké chápanie výrobných procesov
* Systematické myslenie a vysoká motivácia

Sme Mubea, rodinná nemecká firma s viac ako storočnou tradíciou a globálnou pôsobnosťou. Vyvíjame a vyrábame komponenty pre všetkých svetovo významných výrobcov automobilov. Celosvetovo vlastníme 44 výrobných závodov a zamestnávame viac ako 14 000 zamestnancov. Závod Mubea vo Veľkej Ide s plánom zamestnávať 130 zamestnancov bude zameraný na výrobu komponentov v rámci elektromobility a bude jedným z prvých závodov so zníženou uhlíkovou stopou s cieľom CO2 neutrality. Prevádzka nového závodu vo Veľkej Ide bude zahájená v druhej polovici roku 2023.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4460167  Dátum zverejnenia: 4.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac