Elektroúdržbár špecialista od 1500 €

Mubea Rollbonded Products Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.04.2023
1 500 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností kandidáta a je výsledkom dohody so zamestnávateľom na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceli by ste byť pri budovaní tímu nadnárodnej spoločnosti od samého začiatku? Zaujímajú Vás nové stroje a ich fungovanie, prípadne nastavovanie a oprava strojov a zariadení? Máte skúseností s PLC?

- udržiavanie prevádzkyschopnosti výrobných strojov a zariadení
- plánovaná, preventívna a operatívna údržba
- kontrola potreby náhradných dielov
- vytváranie a preverovanie stavu dokumentácie
- PLC programovanie (Fanuc, Kuka, Siemens, ABB)
- základná logika robotizácie
- práca v 3-zmennej prevádzke

*Stanete sa súčasťou nového závodu v inovatívnom výrobnom prostredí automobilového priemyslu
*Zaujímavé finančné ohodnotenie
*Možnosť kariérneho rastu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
*Možnosť cestovania do zahraničných pobočiek na účely zaškolenia a výmeny skúseností

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať na danej pozícii, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Životopis zasielajte v slovenskom a anglickom jazyku/nemeckom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika/elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

* Teoretické a praktické znalosti v oblasti elektriky, elektrotechniky
* Elektro vyhláška §22
* PLC programovanie
* platné certifikáty: obsluha žeriavov, pracovných plošín, posuvných brán, viazač bremien
* Prax na pozícii Elektrikár údržby vo výrobnej spoločnosti
* Riešenie problémov, Aktívny prístup, Samostatnosť, Efektívna komunikácia

Sme Mubea, rodinná nemecká firma s viac ako storočnou tradíciou a globálnou pôsobnosťou. Vyvíjame a vyrábame komponenty pre všetkých svetovo významných výrobcov automobilov. Celosvetovo vlastníme 44 výrobných závodov a zamestnávame viac ako 14 000 zamestnancov. Závod Mubea vo Veľkej Ide s plánom zamestnávať 130 zamestnancov bude zameraný na výrobu komponentov v rámci elektromobility a bude jedným z prvých závodov so zníženou uhlíkovou stopou s cieľom CO2 neutrality. Prevádzka nového závodu vo Veľkej Ide bude zahájená v druhej polovici roku 2023.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4451904  Dátum zverejnenia: 24.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac