Inžinier kvality pre nový závod Veľká Ida

Mubea Rollbonded Products Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.04.2023
1 500 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností kandidáta a je výsledkom dohody so zamestnávateľom na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás práca s ľuďmi a neustála zmena Vás nezastaví, ale skôr motivuje? Chceli by ste byť pri budovaní tímu nadnárodnej spoločnosti od samého začiatku? Zaujíma Vás implementácia procesov na kvalite?

* Vytváranie a aktualizácia FMEA, kontrolného plánu, 8D reportov a Pareto diagramov
* Spracovanie reklamácií od zákazníka, prevedenie korektúr a preventívnych opatrení
* Kontrola a meranie komponentov podľa výrobnej dokumentácie,
* Príprava návodov a vizualizácie
* Príprava a spolupráca pri interných a zákazníckych auditoch
* Preskúšanie kvalifikácie u priamych výrobných zamestnancov a kontrola dodržiavania pracovných postupov
* Reporting a analýza procesov,
* Zavádzanie preventívnych a nápravných opatrení

*Stanete sa súčasťou nového závodu v inovatívnom výrobnom prostredí automobilového priemyslu
*Zaujímavé finančné ohodnotenie
*Možnosť kariérneho rastu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
*Aktívne využitie cudzieho jazyka na dennej báze
*Možnosť cestovania do zahraničných pobočiek na účely zaškolenia a výmeny skúseností

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať na danej pozícii, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Životopis zasielajte v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo/metalurgia - tepelné procesy neželezných kovov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

* Technické VŠ vzdelanie a myslenie
* Výborná komunikácia v slovenskom a anglickom jazyku (slovom aj písmom), znalosť nemeckého jazyka výhodou
* Pracovné skúsenosti v automobilovom priemysle sú výhodou
* Znalosť normiem kvality: IATF 16 949, 14 001, atď.
* Flexibilita, Samostatnosť, Aktívny a Proaktívny prístup, Riešenie problémov, Celoživotné učenie, Tímová práca a dobré komunikačné schopnosti, Zvládanie stresu

Sme Mubea, rodinná nemecká firma s viac ako storočnou tradíciou a globálnou pôsobnosťou. Vyvíjame a vyrábame komponenty pre všetkých svetovo významných výrobcov automobilov. Celosvetovo vlastníme 44 výrobných závodov a zamestnávame viac ako 14 000 zamestnancov. Závod Mubea vo Veľkej Ide s plánom zamestnávať 130 zamestnancov bude zameraný na výrobu komponentov v rámci elektromobility a bude jedným z prvých závodov so zníženou uhlíkovou stopou s cieľom CO2 neutrality. Prevádzka nového závodu vo Veľkej Ide bude zahájená v druhej polovici roku 2023.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4451897  Dátum zverejnenia: 3.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac