HR generalista pre nový závod Veľká Ida

Mubea Rollbonded Products Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.11.2022
1 400 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností kandidáta a je výsledkom dohody so zamestnávateľom na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás práca s ľuďmi a neustála zmena Vás nezastaví, ale skôr motivuje? Chceli by ste byť pri budovaní tímu nadnárodnej spoločnosti od samého začiatku? Zaujíma Vás implementácia všetkých HR procesov?

* organizácia výberových konaní a vedenie pracovných pohovorov
* tvorba a aktualizácia pracovnoprávnych dokumentov, pracovných zmlúv, interných smerníc
* onboarding zamestnancov (zdravotné prehliadky, úvodné školenia, dokumentácia)
* komunikácia so zamestnancami
* implementácia HR procesov
* tvorba personálnych nástrojov (popisy pracovných miest, adaptačné a vzdelávacie plány, kvalifikačné matice)
* príprava reportov
* vedenie dochádzky v systéme Human
* príprava podkladov pre spracovanie miezd
* pracovno-právne poradenstvo pre manažment a zamestnancov

* zázemie silnej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti
* motivačné finančné ohodnotenie
* práca v príjemnom pracovnom kolektíve
* kvalitné zaškolenie
* možnosť kariérneho rastu

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať na danej pozícii, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Životopis zasielajte v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje, psychológia, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- skúsenosť s HR procesmi v automotive výrobnej spoločnosti
- znalosti a prax oblasti spracovania dochádzky a podkladov pre mzdy
- ovládanie Zákonníka práce
- skvelé organizačné a komunikačné schopností
- odolnosť voči stresu, flexibilita
- samostatnosť a zodpovednosť
- si dynamická a proaktívna osobnosť
- vieš pracovať v tíme, ale aj samostatne
- nebojíš sa nových výziev a máš chuť sa neustále učiť a rozvíjať
- znalosť nemeckého, resp. maďarského jazyka výhodou

Sme Mubea, rodinná nemecká firma s viac ako storočnou tradíciou a globálnou pôsobnosťou. Vyvíjame a vyrábame komponenty pre všetkých svetovo významných výrobcov automobilov. Celosvetovo vlastníme 44 výrobných závodov a zamestnávame viac ako 14 000 zamestnancov. Závod Mubea vo Veľkej Ide s plánom zamestnávať 130 zamestnancov bude zameraný na výrobu komponentov v rámci elektromobility a bude jedným z prvých závodov so zníženou uhlíkovou stopou s cieľom CO2 neutrality. Prevádzka nového závodu vo Veľkej Ide bude zahájená v druhej polovici roku 2023.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4370225  Dátum zverejnenia: 30.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac