Logo Mubea Rollbonded Products Slovakia s.r.o.

Zaujímavá práca pre Vedúceho zmeny - nový závod v lokalite Veľká Ida

Mubea Rollbonded Products Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Veľká Ida
Termín nástupu
01.07.2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Vedúci zmeny pre nový závod Veľká Ida:

  • Riadenie a koordinácia zamestnancov na zmene (výroba, údržba)
  • Riadiť výkonnosť v rámci oddelenia (dodržiavať normy práce, dochádzku, bezpečnosť, pravidlá správania sa, a pod.), aby boli dosiahnuté očakávané štandardy v oblasti bezpečnosti, kvality, dodávok, productivity, nákladov a výšky zásob
  • Vykonávať tréning a validáciu levelov na ovládanie jednotlivých pracovísk podľa kompetenčnej matice
  • Zaškoľovanie nových zamestnancov, zaisťovanie kvalifikácie podriadených pracovníkov, spolupráca pri vystavovaní požiadaviek na vzdelávanie a plánovanie rozvoja
  • Vedenie sprievodnej dokumentácie, zadávanie výsledkov do SAP
  • Identifikácia výrobných potrieb a plánovanie zdrojov (operátori, zariadenia) na splnenie týchto potrieb
  • Spravovať a prispôsobovať pracovné rozvrhy zamestnancov potrebám výroby / firmy…(nadčasy, dovolenky)
  • Zabezpečiť plnenie stanovených denných výrobných cieľov
  • Spolupráca pri systémových auditoch
  • Jednoduché údržbárske a čistiace práce
  • Kontrola kvality a skúška častí
  • Plánovanie a organizovanie práce na zmenách
  • Vedenie tímu a motivácia zamestnancov

Typický deň na pracovnej pozícii môže vyzerať takto:

  • Ranná porada so zamestnancami a plánovanie práce na zmeny
  • Kontrola pracovných postupov a ich dodržiavanie

Typická pracovná doba pre pozíciu je 8-hodinová zmena, ale môže sa vyskytnúť potreba pracovať aj nadčas alebo cez víkendy.

  • Staneš sa súčasťou nového, inovatívneho závodu v automobilovom priemysle.
  • Získaš zaujímavú finančnú odmenu.
  • Získavaš príležitosť cestovať na zaškolenia a výmeny skúseností do zahraničných pobočiek.
  • Okrem toho ti ponúkame flexibilný pracovný čas a moderné pracovné prostredie.
  • Môžeš sa tešiť na pravidelné teambuildingy a firemné akcie, ktoré ti umožnia spoznať nových ľudí a zlepšiť svoje komunikačné zručnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať na danej pozícii, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Životopis zasielajte v slovenskom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2024 (ostáva ešte 104 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

  • Technické SŠ vzdelanie a myslenie
  • Skúsenosti vo výrobe (automotive, strojárstvo) min. 3 roky
  • Samostatnosť, angažovanosť, riešenie problémov
  • Ochota učiť sa, aktívny prístup, tímová práca
  • Zvládanie stresu

Máš technické SŠ vzdelanie a skúsenosti s výrobou (automotive, strojárstvo) aspoň 3 roky? Si samostatný, angažovaný a vieš riešiť problémy? Máš ochotu učiť sa nové veci, aktívne pristupuješ k práci a vieš pracovať v tíme? Zvládaš stres? Ak áno, tak hľadáme práve Teba!

Sme Mubea, rodinná nemecká firma s viac ako storočnou tradíciou a globálnou pôsobnosťou. Vyvíjame a vyrábame komponenty pre všetkých svetovo významných výrobcov automobilov. Celosvetovo vlastníme 44 výrobných závodov a zamestnávame viac ako 14 000 zamestnancov. Závod Mubea vo Veľkej Ide s plánom zamestnávať 130 zamestnancov bude zameraný na výrobu komponentov v rámci elektromobility a bude jedným z prvých závodov so zníženou uhlíkovou stopou s cieľom CO2 neutrality. Prevádzka nového závodu vo Veľkej Ide bude zahájená v druhej polovici roku 2023.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Viera Kaňuchová
E-mail: poslať životopis
ID: 4824864  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac