Logo Mubea Automotive Slovakia s.r.o.

Nastavovač pre nový závod vo Veľkej Ide

Mubea Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park Veľka Ida, E571, Veľká Ida
Termín nástupu
01.07.2024
8,4 EUR/hod.+ 250,- € variabilná zložka mzdy. Mzda závisí od skúseností kandidáta a je výsledkom dohody so zamestnávateľom na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Ako Nastavovač pre nový závod vo Veľkej Ide, budeš mať na starosti obsluhu výrobných liniek a zariadení, výmenu náradia a úpravu nastavení pri odchýlkach rozmerov. Kontrola vyrobených komponentov podľa kontrolných plánov bude súčasťou tvojej náplne práce. Okrem toho budeš viesť sprievodnú dokumentáciu a zabezpečovať prestavbu strojov a výrobných liniek podľa predpísanej dokumentácie. Tvoja práca bude zahŕňať aj jednoduché údržbárske a čistiace práce, montáž a demontáž strojov a zariadení a nastavovanie a úpravu riadiacich prvkov strojov a zariadení.

Pripravovať a nastavovať nové stroje a zariadenia a zabezpečovať ich prevádzku bude tvoja hlavná náplň práce ako Nastavovač pre nový závod vo Veľkej Ide. Svojimi zručnosťami a skúsenosťami prispievaš k výrobe kvalitných komponentov. Budeš pracovať v tíme s ostatnými odborníkmi a spolupracovať na zlepšení výrobných procesov. Pracovná doba bude typická pre tvoju pozíciu, s možnosťou pružného prispôsobenia v

  • Inovatívne výrobné prostredie automobilového priemyslu
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Možnosť kariérneho rastu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • Cestovanie do zahraničných pobočiek na účely zaškolenia a výmeny skúseností
  • Moderné pracovné prostredie s najnovšími technológiami
  • Priateľský a podporujúci kolektív

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať na danej pozícii, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Životopis zasielajte v slovenskom a anglickom jazyku/nemeckom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2024 (ostáva ešte 76 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo/metalurgia - tepelné procesy neželezných kovov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- Zameranie štúdia alebo odbornej činnosti: tepelné procesy neželezných kovov

- Znalosti o materiáli hliník a jeho špeciálnych vlastnostiach
- Prax vo valcovni neželezných kovov
- Skúsenosti s nastavovaním strojov a zariadení
- Znalosť AJ slovom aj písmom, znalosť NJ - výhodou
- Samostatnosť, Aktívny prístup, Efektívna komunikácia, Ochota učiť sa, Angažovanosť

Sme Mubea, rodinná nemecká firma s viac ako storočnou tradíciou a globálnou pôsobnosťou. Vyvíjame a vyrábame komponenty pre všetkých svetovo významných výrobcov automobilov. Celosvetovo vlastníme 50 výrobných závodov a zamestnávame viac ako 14 000 zamestnancov.
We are Mubea, a family-run German company with more than a century of tradition and a global presence. We develop and produce components for all world-renowned car producers. We own 50 production plants worldwide and employ more than 14,000 employees.
ID: 4837307  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8,4 EUR/hod.