Logo Mubea Automotive Slovakia s.r.o.

Project Launch Manager

Mubea Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park Veľka Ida, E571, Veľká Ida, Košice
Termín nástupu
01.07.2024
2 400 EUR/mesiac(mzda závisí od skúsenosti kandidáta a je výsledkom dohody so zamestnávateľom na pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambiciózneho Project Launch Managera, ktorý sa chce stať súčasťou nášho tímu a pomôcť nám dosiahnuť naše ciele.

Čo Vás čaká?

  • Podpora inštalácie výrobného zariadenia a Run at rate
  • Koordinácia a sledovanie výroby
  • Plánovanie bezchybného spustenia
  • Zabezpečenie včasnej dostupnosti surovín a nakupovaných dielov
  • Vykonávanie predprodukcie a SOP v tesnom súlade s vedúcim prevádzky
  • Nastavenie reportingu a sledovania KPI v procese spustenia s ohľadom na spoľahlivosť výstupu a dodávky, produktivitu a kvalitu
  • Vedenie, usmerňovanie a motivovanie všetkých zainteresovaných zamestnancov k dosiahnutiu cieľov projektu

Ďalšie typické náplne práce:

  • Plánovanie a koordinácia projektových tímov
  • Vypracovanie rozpočtov a sledovanie nákladov
  • Zabezpečenie dodržiavania termínov a kvality
  • Zodpovednosť za implementáciu nových procesov a technológií
  • Identifikácia a riešenie rizík a problémov

  • Staň sa súčasťou nového závodu v inovatívnom výrobnom prostredí automobilového priemyslu.
  • Získaj zaujímavé finančné ohodnotenie a vyššie príjmy.
  • Získaj bonus za odporúčanie vhodného kandidáta a zlepši si svoju finančnú situáciu.
  • Maj možnosť kariérneho rastu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti a rozvíjaj svoje schopnosti.
  • Cestuj do zahraničných pobočiek na účely zaškolenia a výmeny skúseností a spoznaj nové kultúry.
  • Príjemné pracovné prostredie, moderné pracovné nástroje a tím skúsených kolegov, ktorí ti pomôžu v tvojom profesijnom raste a rozvoji.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať na danej pozícii, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Životopis zasielajte v slovenskom a anglickom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2024 (ostáva ešte 76 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

​* Vysoká úroveň technickej a sociálnej kompetencie Dostatočné odborné skúsenosti vo výrobe a prítomnosť v dielni
​* Skúsenosti v automobilovom priemysle
​* Skúsenosti na obdobnej pozícii aspoň 3 roky
​* Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - B2, Znalosť nemeckého jazyka výhodou
​* Prax s vedením projektu, budgetu, APQP...
​* Skúsenosti s normami kvality, FMEA, PPAP, APQP...
​* Znalosti a prax procesu vývoja produktov
​* Komunikačné a organizačné zručnosti pre riadenie projektov
​* Pokročilé znalosti MS Office, MS Project alebo iného SW pre plánovanie projektu
​* Dynamická, iniciatívna a proaktívna osobnosť
​* Prezentačné a komunikačné schopnosti​

Sme Mubea, rodinná nemecká firma s viac ako storočnou tradíciou a globálnou pôsobnosťou. Vyvíjame a vyrábame komponenty pre všetkých svetovo významných výrobcov automobilov. Celosvetovo vlastníme 50 výrobných závodov a zamestnávame viac ako 14 000 zamestnancov.
We are Mubea, a family-run German company with more than a century of tradition and a global presence. We develop and produce components for all world-renowned car producers. We own 50 production plants worldwide and employ more than 14,000 employees.
ID: 4836930  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac