Technik laboratória pre nový závod - Košice

Mubea Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.03.2023
1 100 EUR/mesiacplatové ohodnotenie sa odvíja od pracovných a odborných skúseností a seniority kandidáta a je výsledkom dohody so zamestnávateľom na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás práca s ľuďmi a neustála zmena Vás nezastaví, ale skôr motivuje? Chceli by ste byť pri budovaní tímu nadnárodnej spoločnosti od samého začiatku? Zaujíma Vás implementácia procesov na kvalite?

* vykonávanie skúšok, meraní komponentov a hotových výrobkov v súlade s výkresmi, normami a zákazníckymi špecifikáciami
* zaznamenávanie vykonaných testov a meraní
* analyzovanie výsledkov meraní, reportovanie výsledkov meraní a ich interpretácia
* inšpekcia a skúšanie počas a po procesoch zvárania
* vyhodnocovanie kvality prevedenia zvarov podľa príslušných noriem a predpisov, nedeštruktívna kontrola zvarov
* príprava makro vzoriek podľa technologických postupov a inštrukcií
* spracovanie makroskopickej kontroly zvarov, metalografické vyhodnotenie vzoriek a vypracovanie protokolu
* vykonávanie skúšky ťahom a skúšky rozlomením, skúšok technickej čistoty a tvrdosti
* vykonávanie analýzy štruktúry materiálu počas a po procesoch valcovania

* zázemie silnej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti
* motivačné finančné ohodnotenie
* práca v príjemnom pracovnom kolektíve
* kvalitné zaškolenie
* možnosť kariérneho rastu

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať na danej pozícii, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Životopis zasielajte v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

* SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
* skúsenosti s analýzou materiálov, s meraniami na meracích zariadeniach a 3D zariadeniach, Zwick-Roell UTM, Trhacími zariadeniami, Digitálnymi mikroskopmi, Priemyselnými mikroskopmi – analýzami pre technickú čistotu, ovládanie softvéru testXpert a pod. (výhodou)
* schopnosť čítať technickú dokumentáciu a merať podľa výkresov
* precíznosť, analytické myslenie, záujem o nové technológie
• prax v automobilovom priemysle je výhodou
• práca s PC (Word, Excel, Powerpoint, SAP)

Sme Mubea, rodinná nemecká firma s viac ako storočnou tradíciou a globálnou pôsobnosťou. Vyvíjame a vyrábame komponenty pre všetkých svetovo významných výrobcov automobilov. Celosvetovo vlastníme 44 výrobných závodov a zamestnávame viac ako 14 000 zamestnancov. V Mubea Kežmarok aktuálne zamestnávame 150 zamestnancov a 7 študentov. Prevádzka nového závodu v Kežmarku bola zahájená na jeseň 2020.
We are Mubea, a family-run German company with more than a century of tradition and a global presence. We develop and produce components for all world-renowned car producers. We own 44 production plants worldwide and employ more than 14,000 employees. We currently employ 150 employees and 7 students at Mubea Kežmarok. The operation of the new plant in Kežmark was started in autumn 2020.
ID: 4505399  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac