Plánovač výroby

Mubea Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Weinova 2608/6, Kežmarok-Pradiareň
Termín nástupu
01.04.2021
1 300 EUR/mesiac(platové ohodnotenie sa odvíja od skúseností kandidáta a je výsledkom dohody so zamestnávateľom na pracovnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

implementácia systému plánovania výroby
plánovanie výroby
identifikácia potrieb a vytvorenie plánu výroby
zabezpečenie a splnenie všetkých zákazníckych požiadaviek načas
zabezpečovanie činností zameraných na zníženie nákladov
podpora a realizácia aktivít zameraných na neustále zlepšovanie
denný reporting
kontrola plnenia plánu, aktívna komunikácia s výrobou a zákazníkmi
práca so SAP

Motivačný bonus po skúšobnej dobe
Stanete sa súčasťou nového závodu v inovatívnom výrobnom prostredí automobilového priemyslu
Zaškolenie v zahraničí
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Možnosť kariérneho rastu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
Aktívne využitie cudzieho jazyka na dennej báze

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať na danej pozícii, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Životopis zasielajte v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické / ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Odborné znalosti:
Znalosť logistických procesov
Spracovanie podkladov pre požiadavky výroby
Predchádzanie problémom v oblasti komunikácie so zákazníkom, sledovanie zmien a včasné reagovanie na zmeny

Osobnostné predpoklady:
Samostatnosť
Flexibilita
Výkonnosť
Plánovanie a organizovanie práce
Aktívny prístup
Efektívna komunikácia

Sme Mubea, rodinná nemecká firma s viac ako storočnou tradíciou a globálnou pôsobnosťou. Vyvíjame a vyrábame komponenty pre všetkých svetovo významných výrobcov automobilov. Celosvetovo vlastníme 44 výrobných závodov a zamestnávame viac ako 14 000 zamestnancov. V Mubea Kežmarok aktuálne zamestnávame 150 zamestnancov a 7 študentov. Prevádzka nového závodu v Kežmarku bola zahájená na jeseň 2020.
We are Mubea, a family-run German company with more than a century of tradition and a global presence. We develop and produce components for all world-renowned car producers. We own 44 production plants worldwide and employ more than 14,000 employees. We currently employ 150 employees and 7 students at Mubea Kežmarok. The operation of the new plant in Kežmark was started in autumn 2020.
ID: 4020241  Dátum zverejnenia: 13.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac