Procesný inžinier pre montáž

Mubea Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Weinova, Kežmarok-Pradiareň
Termín nástupu
01.03. 2021
1 400 EUR/mesiac(platové ohodnotenie sa odvíja od skúseností kandidáta a je výsledkom dohody so zamestnávateľom na pracovnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Optimalizácia pracovných postupov
- Vytváranie nových postupov vrátane návodov, foto, video, prezentácie
- Optimalizácia výrobných liniek
- Návrh nových výrobných strojov a liniek
- Analýza a riešenie problémov výrobných procesov
- Návrh a realizácia nápravných opatrení na základe reklamácií zákazníka a interných problémov
- Posúdenie a realizácia technických zlepšovacích návrhov
- Podieľanie sa na vytváraní procesného FMEA, Flowchart, Kontrolného plánu, na nastavovaní a údržbe liniek

- Stanete sa súčasťou nového závodu v inovatívnom výrobnom prostredí automobilového priemyslu
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Možnosť kariérneho rastu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- Aktívne využitie cudzieho jazyka na dennej báze
- Možnosť cestovania do zahraničných pobočiek na účely zaškolenia a výmeny skúseností

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať na danej pozícii, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Životopis zasielajte v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárska výroba, obrábanie kovov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- VŠ vzdelanie v oblasti strojárstva
- znalosť výrobných technológií v oblasti montáže komponentov
- skúsenosti s automatizáciou výroby
- znalosť metód LEAN, P-FMEA, CP
- aktívna znalosť AJ slovom aj písmom (+znalosť NJ výhodou)
- znalosť MS Office
- prax na pozícii procesného inžiniera výhodou

Sme Mubea, rodinná nemecká firma s viac ako storočnou tradíciou a globálnou pôsobnosťou. Vyvíjame a vyrábame komponenty pre všetkých svetovo významných výrobcov automobilov. Celosvetovo vlastníme 44 výrobných závodov a zamestnávame viac ako 14 000 zamestnancov. V Mubea Kežmarok aktuálne zamestnávame 150 zamestnancov a 7 študentov. Prevádzka nového závodu v Kežmarku bola zahájená na jeseň 2020.
We are Mubea, a family-run German company with more than a century of tradition and a global presence. We develop and produce components for all world-renowned car producers. We own 44 production plants worldwide and employ more than 14,000 employees. We currently employ 150 employees and 7 students at Mubea Kežmarok. The operation of the new plant in Kežmark was started in autumn 2020.
ID: 3991313  Dátum zverejnenia: 28.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac