Personálny referent

Mubea Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Weinova 2608/6, Kežmarok-Pradiareň
Termín nástupu
01.12.2020
1 000 EUR/mesiac(platové ohodnotenie sa odvíja od pracovných a odborných skúseností a seniority kandidáta a je výsledkom dohody so zamestnávateľom na pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* komunikácia so zamestnancami v záležitostiach v rámci pridelených personálnych oblastí
* príprava reportov
* komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie
* organizácia výberových konaní a vedenie pracovných pohovorov
* tvorba a aktualizácia pracovnoprávnych dokumentov, pracovných zmlúv, interných smerníc
* tvorba personálnych nástrojov (popisy pracovných miest, adaptačné a vzdelávacie plány, kvalifikačné matice)
* ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

* zázemie silnej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti
* motivačné finančné ohodnotenie
* práca v príjemnom pracovnom kolektíve
* kvalitné zaškolenie
* možnosť kariérneho rastu

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať na danej pozícii, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Životopis zasielajte v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

* Samostatnosť a riešenie problémov
* Aktívny prístup
* Efektívna komunikácia
* Flexibilita
* Ekonomické a právne povedomie
* Práca s personálnym a dochádzkovým softvérom, SAP (interné požiadavky)

Sme Mubea, rodinná nemecká firma s viac ako storočnou tradíciou a globálnou pôsobnosťou. Vyvíjame a vyrábame komponenty pre všetkých svetovo významných výrobcov automobilov. Celosvetovo vlastníme 50 výrobných závodov a zamestnávame viac ako 14 000 zamestnancov.
We are Mubea, a family-run German company with more than a century of tradition and a global presence. We develop and produce components for all world-renowned car producers. We own 50 production plants worldwide and employ more than 14,000 employees.
ID: 3977106  Dátum zverejnenia: 10.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac