Operátor výroby - až do 1100 € v čistom

Mubea Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kežmarok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,3 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* obsluha liniek
* dopĺňanie materiálu do zariadení a odstraňovanie odpadu
* úprava nastavení pri odchýlkach rozmerov (pri málo komplexnej geometrii dielov, jednoduchý povrch)
* jednoduché údržbárske a čiastiace práce
* kontrola kvality a skúška častí
* vedenie sprievodnej dokumentácie, zadávanie výsledkov do SAP

- po 6 - mesačnom zaškolení v Prostějove možnosť pracovať v Kežmarku
- po skúšobnej dobe výkonnostné prémie 100 €/mesačne
- mesačný relokačný bonus 330 € v čistom
- mesačné diéty 700 € v čistom
- motivačné finančné ohodnotenie = čistá mzda počas zaškolenia v EÚ 1 800 € (770 € čistá mzda + 330 € relokačný bonus + 700 € diéty)
- ubytovanie počas zaškolenia v ČR zadarmo
- zázemie silnej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- práca v príjemnom pracovnom kolektívne
- KVALITNÉ VIACMESAČNÉ ZAŠKOLENIE V ČR

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať na danej pozícii, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Úspešní kandidáti absolvujú úvodné zaškolenie v závode Mubea v Prostějove v ČR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* samostatnosť
* aktívny prístup
* ochota učiť sa
* angažovanosť

Sme Mubea, rodinná nemecká firma s viac ako storočnou tradíciou a globálnou pôsobnosťou. Vyvíjame a vyrábame komponenty pre všetkých svetovo významných výrobcov automobilov. Celosvetovo vlastníme 44 výrobných závodov a zamestnávame viac ako 14 000 zamestnancov. V Mubea Kežmarok aktuálne zamestnávame 150 zamestnancov a 7 študentov. Prevádzka nového závodu v Kežmarku bola zahájená na jeseň 2020.
We are Mubea, a family-run German company with more than a century of tradition and a global presence. We develop and produce components for all world-renowned car producers. We own 44 production plants worldwide and employ more than 14,000 employees. We currently employ 150 employees and 7 students at Mubea Kežmarok. The operation of the new plant in Kežmark was started in autumn 2020.
ID: 3953365  Dátum zverejnenia: 17.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,3 EUR/hod.