Elektronik

Mubea Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Weinova 2608/6, Kežmarok-Pradiareň
Termín nástupu
01.08.2020
1 300 EUR/mesiacMzda od 1 300 € / mesiac (platové ohodnotenie sa odvíja od pracovných a odborných skúseností a seniority kandidáta a je výsledkom dohody so zamestnávateľom na pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* plánovanie a výkon plánovaných opráv a údržby elektronických častí výrobných zariadení
* vykonávanie preventívnej údržby výrobných strojov a zariadení podľa plánu údržby s cieľom odstrániť zistené nedostatky
* vykonávanie diagnostiky porúch, odstraňovanie vzniknutých porúch na ovládacích a elektronických systémoch, elektrických zariadeniach, technologických linkách, určovanie nápravných opatrení po poruche, aby sa zamedzilo opakovaniu prestoja
* navrhovanie, simulovanie, implementácia, testovanie, úpravy, preinštalovávanie a zálohovanie riadiacich programov pre PLC zariadenia, prevádzka riadiacich systémov a odstraňovanie porúch, oživovanie automatizačných zariadení a ich uvádzanie do prevádzky, diagnostika porúch a ich odstraňovanie s dôrazom na minimalizáciu prestojov a zlepšenie technického stavu strojov a zariadení, inštalácia elektronických zariadení
* spracovanie návrhov na nákup náhradných dielov
* vytváranie a preverovanie stavu a vedenie technickej dokumentácie výrobných strojov a zariadení, programov

* Zázemie silnej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti
* Motivačné finančné ohodnotenie
* Práca v príjemnom pracovnom kolektíve
* Kvalitné zaškolenie v Českej republike

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať na danej pozícii, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Životopis zasielajte v slovenskom a anglickom jazyku resp. nemeckom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* platný certifikát - Samostatný elektrotechnik § 22 vyhl. 508/2009 Z.z.
* znalosť elektrotechniky a elektroniky
* znalosť programovania robotov Yaskawa a PLC Beckhoff, Simatic, WinCC, VB
* pokročilá znalosť priemyselnej automatizácie
* montáž a zapojovanie elektroinštalácií a elektrických zariadení
* kontrola, meranie elektrických veličín, vyhodnotenie nameraných hodnôt
* aktívna znalosť slovenského jazyka

Sme Mubea, rodinná nemecká firma s viac ako storočnou tradíciou a globálnou pôsobnosťou. Vyvíjame a vyrábame komponenty pre všetkých svetovo významných výrobcov automobilov. Celosvetovo vlastníme 44 výrobných závodov a zamestnávame viac ako 14 000 zamestnancov. V Mubea Kežmarok aktuálne zamestnávame 150 zamestnancov a 7 študentov. Prevádzka nového závodu v Kežmarku bola zahájená na jeseň 2020.
We are Mubea, a family-run German company with more than a century of tradition and a global presence. We develop and produce components for all world-renowned car producers. We own 44 production plants worldwide and employ more than 14,000 employees. We currently employ 150 employees and 7 students at Mubea Kežmarok. The operation of the new plant in Kežmark was started in autumn 2020.
ID: 3890231  Dátum zverejnenia: 18.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac