Senior účtovník

Mubea Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Weinova 2608/6, 060 01 Kežmarok-Pradiareň
Termín nástupu
01.11.2020
1 300 EUR/mesiac- platové ohodnotenie sa odvíja od pracovných a odborných skúseností a seniority kandidáta a je výsledkom dohody so zamestnávateľom na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* kontrola a účtovanie dodávateľských faktúr
* všeobecné účtovanie, účtovanie bankových výpisov
* kompletné daňové priznanie k DPH
* agenda ostatných daní - cestná, z nehnuteľností
* agenda investičného majetku (obstaranie, aktivácia, predaj, vyradenie)
* účtovanie a správa zákazníckych nástrojov
* riešenie záväzkov a pohľadávok
* správa investičných stimulov, spracovanie nákladov vhodných na podporu
* skupinový reporting
* štatistické výkazy
* spracovanie a príprava podkladov pre audit a priznanie k dani z príjmov

- zázemie silnej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- motivačné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom pracovnom kolektívne
- kvalitné zaškolenie v Českej republike

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať na danej pozícii, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Životopis zasielajte v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Požiadavky:
* 5 rokov praxe na rovnakej alebo obdobnej pozícii
* veľmi dobrá znalosť slovenských účtovných štandardov
* veľmi dobrá znalosť zákona o DPH
* základná znalosť zákona o dani z príjmu
* skúsenosti s agendou investičného majetku výhodou
* skúsenosť so systémom SAP výhodou
* skúsenosť práce v oblasti výrobnej spoločnosti výhodou
* zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita
* chuť a schopnosť učiť sa nové veci, pro-aktívny prístup
* dobré komunikačné schopnosti

Sme Mubea, rodinná nemecká firma s viac ako storočnou tradíciou a globálnou pôsobnosťou. Vyvíjame a vyrábame komponenty pre všetkých svetovo významných výrobcov automobilov. Celosvetovo vlastníme 50 výrobných závodov a zamestnávame viac ako 14 000 zamestnancov.
We are Mubea, a family-run German company with more than a century of tradition and a global presence. We develop and produce components for all world-renowned car producers. We own 50 production plants worldwide and employ more than 14,000 employees.
ID: 3845214  Dátum zverejnenia: 4.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac