Inžinier pre inštalácie ES

MTS, spol. s r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
1 360 - 1 700 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od odborných skúseností a praxe kandidáta. Po skúšobnej dobe je zamestnancovi vyplácaná mesačná prémia. Ďalej ponúkame 13-ty a 14-ty plat. Ďalšie informácie o bonusovom systéme Vám budú poskytnuté priamo na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizácia Inštalácií, spúšťanie a dohľad batériových úložísk (BESS) u zákazníkov
- Školenie zákazníkov na základnú a pokročilú obsluhu a nastavovanie
- Diaľkový monitoring, diagnostika a správa pridelených BESS
- Organizácia a realizácia servisných zásahov podľa servisných zmlúv
- Plánovanie preventívnej údržby BESS podľa servisných zmlúv
- Plánovanie nových projektov, technická podpora predaja

- slovenská spoločnosť s viac ako 25 ročnou históriou
- 13. a 14. plat
- príspevok do 3. piliera
- nadštandardný príspevok na stravovanie
- firemné akcie
- odborné vzdelávanie
- firma so silnými hodnotami - dôvera, ľudskosť, spolupatričnosť a odbornosť

Ďakujeme za Vaše motivačné listy zaslané na našu adresu spolu so životopisom.
Spätne budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá na danú pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy
Vyhláška 508/2009 Zb.z. §23 do 1000V - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrotechnik, elektromontér, §21 Vyhlášky MPSVaR 508/2009

Počet rokov praxe

1

- Projektové riadenie – pokročilý
- Samostatnosť, organizačné schopnosti
- Záujem o nové technológie
- Ochota cestovať SK, CZ, HU
- Služobné cesty 5-15% z pracovného času

Spoločnosť MTS patrí medzi najväčších dodávateľov automatizačnej techniky a montážnych systémov na Slovensku. Je aj obchodným zastúpením firiem Bosch Rexroth, Schmidt Technology, Universal Robots, Cognex, Aventics, Pixii v oblastiach: montážna technika, pneumatické prvky, skrutkovacia, lisovacia a riadiaca technika, servopohony, kamerové systémy, systémy pre priemyselné spracovanie obrazu, kolaboratívne roboty a energetické úložiská. Má vlastný vývoj strojov a zariadení pre automatizáciu. Pre MTS je dôležitý férový a zodpovedný prístup k zamestnancom. Kladie dôraz na ich rozvoj a neustále zlepšovanie pracovných podmienok.
Ďalšie info na: www.mts.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4576151  Dátum zverejnenia: 13.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 360 EUR/mesiac