Aplikačný technik - Vision

MTS, spol. s r.o.

Miesto práce
Krivá
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 2 200 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od odborných skúseností a praxe kandidáta + mesačná prémia. K mzde je vyplácaný 13-ty a 14-ty plat. Ďalšie informácie o bonusovom systéme Vám budú poskytnuté priamo na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie programov pre detekciu a meranie pomocou kamerových systémov, riadenie návrhu a vývoja produktov v oblasti detekcie,
- navrhovanie a definovanie riešení podľa požiadaviek zákazníka na kamerový systém na základe testovania zaslanej vzorky alebo priamo na pracovisku u zákazníka,
- zabezpečovanie technickej podpory u zákazníka, poskytovanie servisu k zrealizovaným aplikačným riešeniam,
- vytypovávanie materiálu a potrebných komponentov,
- samostatné vykonávanie jednoduchých elektroinštalácií a montáže,
- spolupráca a komunikácia so všetkými zainteresovanými stranami v rámci realizácie zákazky - programátormi, konštruktérmi a elektrikármi.

- slovenská spoločnosť s viac ako 25 ročnou históriou,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier),
- odborné a jazykové vzdelávanie,
- účasť na odborných konferenciách, výstavách,
- firemné akcie,
- ďalšie benefity a iné zamestnanecké výhody.

Ďakujeme za Vami zaslané životopisy. Po ich detailnom vyhodnotení budeme spätne kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá na obsadzovanú pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, multimédiá, automatizácia a riadenie procesov, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C++ - Základy
C# - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť
Kreativita
Zodpovedný prístup k práci
Odolnosť voči stresu, mentálna kondícia
Ochota vzdelávať sa a učiť sa nové veci
Ochota cestovať
§21 resp. §22 Vyhlášky 508/2009 Z.z. - výhodou

Spoločnosť MTS patrí medzi najväčších dodávateľov automatizačnej techniky a montážnych systémov na Slovensku. Je aj obchodným zastúpením firiem Bosch Rexroth, Schmidt Technology, Universal Robots, Cognex, Aventics, Pixii v oblastiach: montážna technika, pneumatické prvky, skrutkovacia, lisovacia a riadiaca technika, servopohony, kamerové systémy, systémy pre priemyselné spracovanie obrazu, kolaboratívne roboty a energetické úložiská. Má vlastný vývoj strojov a zariadení pre automatizáciu. Pre MTS je dôležitý férový a zodpovedný prístup k zamestnancom. Kladie dôraz na ich rozvoj a neustále zlepšovanie pracovných podmienok.
Ďalšie info na: www.mts.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4525138  Dátum zverejnenia: 23.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac