Obchodník / Trader

MTS Central s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 136, Nitra-Dolné Krškany
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 400 EUR/mesiac- ďalšie bonusy a príplatky budú prezentované na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne budovať a rozvíjať vzťahy s novými a súčasnými zákazníkmi,
- Vedenie bežnej administratívy súvisiace s pridelenou agendou,
- Starostlivosť o klienta, riešenie jeho požiadaviek,
- Informovanie klienta o jeho možnostiach a pomoc mu vedieť sa správne rozhodnúť,
- Špecifikácie klientových potrieb,
- Hľadanie vhodného riešenia pre ďalšiu spoluprácu,
- príprava plánu starostlivosti o klientov,
- proaktívne vytváranie, identifikácia a využívanie všetkých potenciálnych príležitostí súvisiacich s klientmi,
- zabezpečovanie kľúčovej dokumentácie potrebnej pre každú predajnú fázu,
- zodpovednosť za skladové hospodárstvo a stav na sklade,

- služobný telefón a notebook,
- pružný pracovný čas,
- osobnostný rozvoj,
- práca v inovatívnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automatizácie, obchod s náhradnými dielmi.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Word, Excel, Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod, nákup

- dokázať pracovať v časovej tiesni,
- si obchodník a máš dobré komunikačné schopnosti
- máš technické myslenie a znalosti,
- si zameraný na výsledky,
- máš dobré vyjednávacie schopnosti,
- si samostatný a zodpovedný človek,

Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť so zameraním primárne na automatizáciu procesov a výrobu jednoúčelových strojov. Naša vízia je, sústrediť všetko pod jednou strechu.

Od prvotného nákresu až po osadenie stroja na jeho miesto. Sprostredkovávame aj rôzny materiál a náradie, ktoré sú spojené s danými strojmi. Od vzduchových komponentov až po elektromotory a mnoho iného.
ID: 4597046  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac