Можливість для людей з України

Pracovník v poľnohospodárstve

MTM-Mikulčík s.r.o.

Miesto práce
Cesta na Kráľovej, Zvolen-Kráľová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacPo odpracovaní 2 rokov, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v poľnohospodárstve pri zvieratách. Chov poľnohospodárskych zvierat kráv, koní, a oviec. Práca zahŕňa motorovú pílu a prácu v lese. Takisto je potrebná zručnosť pri riadení traktora. Veľkým plusom je vodičské oprávnenie skupiny T a predošlé skúsenosti s motorovou pílou (vedieť si ju naostriť). Uvítame skúsenosti s drobnými inštalatérskymi prácami.
Pracovná pozícia je zadaná pre súkromnú osobu. Je to kumulatívna pozícia spojená s výkonom práce aj pre Hotel Kráľová.

Ubytovanie priamo na Hoteli Kráľová bez obmedzení. Možnosť zamestnania sa vo dvojici s partnerkou. Od partnerky vyžadujeme schopnosť zastať jednu z nasledujúcich pozícií, podľa Vášho výberu z možných pozícii: kuchár, čašník, chyžná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

hotelierstvo, farmárstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4319006  Dátum zverejnenia: 2.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac