Animátor voľného času

MTM - In Integro s.r.o.

Miesto práce
Lieskovská cesta 4743, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
29.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
25Eur/deň v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu animátora voľného času pre školy v prírode a detské tábory v období 29.apríl-31.august 2018, víkendy voľné. Štyria animátori nástup 29. apríl (školy v prírode) a traja plus 02. júl (detské tábory). Celá animačná skupina pracuje do konca augusta.

Výhody pre získanie pozície: znalosť anglického jazyka, plavčík, jazda na koni, certifikát animátora, zdravotník. V každom zameraní je výhodou pre prijatie certifikát alebo potvrdenie o znalosti daného oboru.
V prípade záujmu prosíme o zaslanie Vášho životopisu na [email protected].

Ubytovanie a strava priamo na Hoteli zabezpečená počas celého pracovného obdobia.

Výberové konanie sa uskutoční dňa 08.04. o 15:00 na Hoteli Kráľová. Po zaslaní Vášho životopisu, v prípade nášho záujmu, obdržíte pozvanie na výberové konanie s bližším info.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hotel Kráľová ***, Zvolen.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3302449  Dátum zverejnenia: 10.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25Eur/deň v čistom