Skúsený priemyselný elektrikár

MTM Engineering

Miesto práce
Nemecko, Írsko, Taliansko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
4 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame množstvo projektov po celej Európe a hľadáme kvalifikovaných elektrikárov.

Ste kvalifikovaný elektrikár so skúsenosťami v priemyselnom sektore?
Hľadáme motivovaných pracovníkov na rôzne pozície v rámci projektov typu Tier 1 (1. úroveň).

Hlavné povinnosti
Vykonávanie elektroinštalačných prác vrátane:
• inštalácia a montáž elektrických káblov a priechodiek s rozmermi od 4 × 35 mm2 do 1 × 500 mm2.
• inštalácia káblových koncoviek, zapájanie káblov a testovanie zapojenia,
• čítanie technických výkresov a materiálov/časopisov o elektrokabeláži,
• dodržiavanie procesu „prvý svojho druhu“,
• dodržiavanie pracovnej etiky „správne na prvý raz“,
• dodržiavanie pokynov nadriadených,
• nahlasovanie pozorovaných chýb/nedostatkov,
• flexibilita a ochota pracovať na rôznych miestach v Európe,
• výkon iných prác súvisiacich s povinnosťami, ktoré pracovníkovi priradí nadriadený.

Čo ponúkame
• práca na základe rotácie – 3 týždne v práci, 1 týždeň doma,
• zabezpečená doprava – letenky aj preprava na pracovisko,
platená cesta,
• zabezpečené ubytovanie – (samostatné izby),
• minimálny nástupný plat 3000 eur/mesiac po zdanení,
• možnosť kariérneho postupu a rozvoja,
• odmeňovanie za odporúčanie nových pracovníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Základné požiadavky
• kvalifikácia elektrikára,
• skúsenosti z oblasti elektropriemyslu,
• povolenie na prácu a pobyt v EÚ,
• disponovanie základnými ručnými nástrojmi,
• pracovník musí byť motivovaný, ochotný spolupracovať so všetkými oddeleniami spoločnosti,
• snaha zlepšovať sa a deliť sa o skúsenosti,
• pracovník musí byť praktický a prispôsobivý, pripravený plniť všetky úlohy zadané nadriadenými,
• dobré znalosti predpisov týkajúcich sa bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a ich dodržiavanie.

Doplňujúce požiadavky
• anglický jazyk (úroveň B1),
• predchádzajúce skúsenosti s prácou v dátových centrách,
• IPAF 3a a 3b,
• bezpečnostný certifikát VCA.

Zoznam hlavných povinností a požiadaviek nie je vyčerpávajúci. Tento opis práce je len všeobecný a môže sa zmeniť alebo doplniť.

Spoločnosť MTM Engineering ako zamestnávateľ dáva všetkým pracovníkom rovnaké príležitosti.

Informácie o našej spoločnosti

Spoločnosť MTM Engineering sa špecializuje na inštaláciu a zakončovanie elektrických káblov VN a NN.
Naša spoločnosť má za sebou viac ako 25 rokov skúseností s rôznymi stavebnými projektmi – od dátových centier až po farmaceutický priemysel v celej Európe, ale aj mimo nej. Našim zákazníkom ponúkame celý rad služieb vrátane projektových služieb, výroby mimo miesta aplikácie, inštalácie kabeláže a ochranných prvkov a ukončovania elektrických káblov VN.
Naším cieľom je disponovať najlepším dostupným vybavením, preto vždy hľadáme nové technológie, ktoré nám pomáhajú bezpečne dokončovať naše projekty. Našou najväčšou devízou sú naši zamestnanci. Neustále zvyšujeme ich kvalifikáciu, pretože si uvedomujeme, že práve oni sú základným pilierom spoločnosti MTM Engineering. Preto sú a vždy budú naším najvýznamnejším aktívom.
ID: 4773322  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 300 EUR/mesiac