Можливість для людей з України

Chyžná pre 4* hotel s možnosťou ubytovania

MTF Hotel, s.r.o.

Miesto práce
Tatranská Javorina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
4,5 - 5,5 EUR/hod.Príplatky za prácu cez víkend, v noci, vo sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Pravidelné upratovanie hotelových izieb a spoločných hotelových priestorov
  • Zabezpečovanie čistoty a poriadku v hotelových izbách
  • Výmena posteľnej bielizne a uterákov
  • Dodržiavanie hygienických noriem a bezpečnostných predpisov
  • Vyhovovanie osobitným požiadavkám hostí

Typický deň na pozícii:

  • Upratovanie izieb a spoločných priestorov

Pracovná doba:

  • 40 hodín a viac týždenne
  • Práca na zmeny

Ďalšie príklady náplne práce pre pozíciu Chyžná v 4* hoteli s možnosťou ubytovania:

  • Vyhovovanie osobitným požiadavkám hostí, ako napríklad doplnenie minibaru alebo poskytnutie ďalších uterákov a vankúšov
  • Zabezpečovanie čistoty a poriadku v spoločenských priestoroch, ako sú reštaurácie, bary a lobby
  • Spolupráca s recepciou a manažmentom ohľadne osobitných požiadaviek hostí a prípravy izieb pre príchod nových hostí

  • Môžeš bývať zdarma v našom 4* hoteli a ušetriť tak na nákladoch za bývanie.
  • Okrem toho ti ponúkame zamestnanecké zľavy na naše služby, aby si si mohol/a užiť všetky výhody, ktoré náš hotel ponúka.
  • Nemusíš sa starať o stravu, pretože ti ju zabezpečíme a v našej reštaurácii si môžeš vychutnať skvelé jedlá.
  • Veríme v rovnováhu medzi prácou a voľným časom, preto ti ponúkame flexibilný pracovný čas a dovolenku.
  • Okrem toho máš u nás možnosť pracovať v príjemnom a kreatívnom prostredí s kolegami, ktorí sú ochotní ti pomôcť a podporiť ťa vo vývoji tvojej kariéry.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak hľadáš prácu ako chyžná v 4* hoteli s možnosťou ubytovania, tak hľadáme práve teba! U nás sa môžeš zdokonaliť a získať nové skúsenosti, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním ubytovacích a stravovacích služieb
viac na www.hotelmontfort.sk

Kontakt

ID: 4824097  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.