Vodič MV do 3,5t

MTB Transport s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Taliansko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič MV do 3,5t
- týždenné turnusy
- EÚ
- vedenie vozidla riadnym a bezpečným spôsobom s ohľadom na stav vozovky, poveternostné podmienky, dopravnú situáciu a dodržanie všetkých dopravných predpisov,
- kontrola naloženia, vyloženia a zabezpečenia nákladu v rámci stanovenej nosnosti vozidla,
- doprava tovaru podľa pokynov dispečera,
- dodržanie pracovného rozvrhu a určenej trasy,
- vedenie záznamov o prevádzke vozidla, obstarávanie a kompletizácia dopravných dokumentov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
- platné vodičské oprávnenie sk. B
- platné psychotesty
- vyrovnaný postoj k vysokému pracovnému nasadeniu,
- zodpovednosť,
- samostatné myslenie, flexibilita, prispôsobivosť,
- rozhodnosť a odolnosť voči mentálnej záťaži a stresu,
- bezúhonnosť.

- dopravno-špedičná spoločnosť
- zaoberáme sa vnútroštátnou a medzinárodnou nákladnou dopravou

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3800013  Dátum zverejnenia: 2.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac