Disponent, špeditér

MTB Transport s.r.o.

Miesto práce
Barčianska, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1100€ nástupný plat + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinácia vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy
- Komunikácia s dopravcami a partnermi, vyjednávanie prepravných podmienok
- Získavanie nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- Spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia objednávok
- Operatívne riešenie zmien a reklamácií
- Riadenie a koordinácia práce vodičov, stanovovanie optimálnych trás vozidiel a harmonogramu nakladania a vykladania prepravovaného tovaru
- Monitorovanie polohy prepravných vozidiel, komunikácia s vodičmi
- Vyťažovanie vlastných vozidiel do 3,5t
- Znalosť cudzie jazyka na aktívnej úrovni podmienkou

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí nám zašlú svoj životopis, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

- nutná prax v oblasti dopravy a špedície!
- zvládanie stresových situácii
- samostatnosť v plánovaní a rozhodovaní
- schopnosť analytického riešenia vzniknutých situácií
- znalosť programov Raal, Timocom, Sped

- dopravno-špedičná spoločnosť
- zaoberáme sa vnútroštátnou a medzinárodnou nákladnou dopravou

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2870363  Dátum zverejnenia: 13.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100€ nástupný plat + provízie