Nákupca

MTA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou-Horné Ozorovce
Termín nástupu
dohodou
Od 1 250 EUR/mesiacMzda je vrátane pohyblivej zložky a navyšuje sa v závislosti od skúseností a schopností kandidáta + ročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečenie nákupu nepriamych materiálov, technológii a služieb v rámci pridelených nákupných skupín,
  • samostatne viesť vyjednávanie a výberové konanie so slovenskými ako aj zahraničnými dodávateľmi,
  • zabezpečenie cenových ponúk včas a v súlade s konkrétnym výberovým konaním,
  • zodpovednosť za lokálnu analýzu trhu,
  • realizácia aktivít vedúcich k redukcii nákladov spoločnosti,
  • schvaľovanie nákupných požiadaviek a odosielanie objednávok,
  • zadávanie údajov do SAP, vykonávanie včasnej údržby dát.

  • 13. plat až do výšky 110% mzdy,
  • ročný bonus podľa stanovených splnených cieľov,
  • bonus za odpracované roky, bonus za odporučenie nového zamestnanca,
  • príspevok na dopravu z/do zamestnania,
  • flexibilný pracovný čas,
  • odborný rast a vzdelávacie aktivity,
  • darčekové poukážky, firemné akcie,
  • stravovanie poskytované vo vlastnom stravovacom zariadení (v ponuke široký výber jedál),
  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
  • čisté, moderné pracovné prostredie.

Žiadosť v slovenskom a anglickom jazyku zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

na podobnej pozícii na oddelení nákupu

Počet rokov praxe

1

  • Komunikácia a vyjednávanie,
  • samostatnosť a schopnosť pracovať so zadanými cieľmi,
  • znalosť SAP výhodou,
  • znalosť technickej dokumentácie a výkresov výhodou.

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4794562  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac