Nástrojár

MTA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Horné Ozorovce, Bánovce nad Bebravou-Horné Ozorovce
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacMzda je vrátane pohyblivej zložky a navyšuje sa v závislosti od skúseností a schopností kandidáta + bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečovať všetky činnosti ako demontáž, úpravy, opravy, technické zmeny, opätovné zloženie a iné činnosti tak, aby nástroj, forma a ostatné komponenty boli uvedené do 100% funkčného stavu podľa požiadaviek výroby
  • zabezpečovať obsluhu zariadení na údržbe, leštenie, čistenie, brúsenie, vŕtanie otvorov a opravy konvenčných strojov a zariadení
  • navrhovať zmeny pre vylepšenie technického chodu nástroja
  • viesť a evidovať požadovanú dokumentáciu a záznamy k nástrojom

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • čisté, moderné pracovné prostredie
  • 13. plat až do výšky 110% mzdy
  • bonus za odporučenie nového zamestnanca, bonus za odpracované roky
  • zabezpečená autobusová doprava z Partizánskeho, Prievidze a z Topoľčian, resp. príspevok na dopravu
  • darčekové poukážky, firemné akcie
  • stravovanie poskytované vo vlastnom stravovacom zariadení (v ponuke široký výber jedál)

Žiadosť do zamestnania a životopis v slovenskom jazyku zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

SOU Strojárske, odbor nástrojár (na údržbe), mechanik nastavovač, strojný mechanik, resp. zámočník (nástrojár vo výrobe)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

na podobnej pozícii v oblasti foriem a nástrojov, skúsenosti so vstrekolismi

Počet rokov praxe

2

  • veľmi dobrá orientácia vo výkresovej dokumentácii
  • technické myslenie a technická – manuálna zručnosť
  • samostatný, systematický a metodický prístup
  • precíznosť, spoľahlivosť, zodpovednosť

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4791115  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac