Mechanik - Robotik

MTA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou-Horné Ozorovce
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Od 1 400 EUR/mesiacmzda je vrátane variabilnej zložky mzdy a navyšuje sa v závislosti od skúseností kandidáta + príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • komplexná údržba strojov a zariadení vo výrobe so zameraním na automatizáciu a robotiku
  • riešenie problémov a porúch vyžadujúcich si zásah do programového a hardvérového vybavenia robotov
  • spolupráca pri tvorbe a úpravách plánu údržby jednotlivých výrobných zariadení a údržby robotov
  • vytváranie a starostlivosť o zoznam kritických náhradných dielov
  • starostlivosť o zálohy výrobných programov robotov

  • 13. plat až do výšky 110% mzdy
  • bonus za odporučenie nového zamestnanca, špeciálne bonusy za prácu nadčas
  • bonus za odpracované roky
  • zabezpečená autobusová doprava z Partizánskeho, Prievidze a z Topoľčian, resp. príspevok na dopravu
  • darčekové poukážky, firemné akcie, jedálne kupóny v hodnote 5,50 €
  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • čisté, moderné pracovné prostredie
  • možnosť odborného rastu

Žiadosť do zamestnania a životopis v slovenskom jazyku zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, automatizácia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • min. 3 roky praxe na rovnakej/podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti v automobilovom, resp. elektrotechnickom priemysle
  • osvedčenie podľa §21 Vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
  • dobré technické znalosti z oblasti elektrotechniky, elektroniky, automatizácie, PLC, robotiky, pneumatiky a mechaniky
  • znalosť programovania a údržby robotov (SCARA, 6-osé - EPSON, FANUC, Omron alebo iné)
  • samostatnosť, ochota učiť sa nové veci
  • práca v trojzmennom pracovnom režime

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4596958  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac