Líder laboratória

MTA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou-Horné Ozorovce
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacMzda je vrátane pohyblivej zložky a navyšuje sa v závislosti od skúseností a schopností kandidáta + bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za riadenie a dodržiavanie štandardov kvality podľa IATF 16949 a zákazníckych požiadaviek,
  • riadenie interných a externých kalibrácií,
  • rozšírenie aktuálneho laboratória o klimatické testovanie, testovanie pod elektrickou záťažou,
  • prenesenie interných postupov z MTA IT do MTA SK, zaškolenie sa na nové procesy (klimatické testovanie a elektrické testovanie pod záťažou) v materskom závode v MTA IT,
  • participácia na príprave nových projektov,
  • vedenie menšieho tímu laboratória (aktuálne jeden merací technik), predpoklad nárastu o 1-2 ľudí v priebehu dvoch rokov,
  • analýza denných prevádzkových problémov výroby z hľadiska meracích systémov, obsluha meracích zariadení (Instron, Keyence, Quick Scope Mitutoyo, prietokomer),
  • zabezpečovanie rekvalifikačných skúšok, starostlivosť o testovacie diely.

  • 13. plat až do výšky 110% mzdy,
  • ročný bonus podľa stanovených splnených cieľov,
  • bonus za odpracované roky, bonus za odporučenie nového zamestnanca,
  • príspevok na dopravu z/do zamestnania,
  • flexibilný pracovný čas,
  • odborný rast a vzdelávacie aktivity,
  • jedálne kupóny, darčekové poukážky, firemné akcie,
  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
  • čisté, moderné pracovné prostredie.

Žiadosť v slovenskom jazyku zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • Skúsenosť s riadením menšieho tímu, resp. skúsenosť na pozícii metrológ,
  • práca s výkresovou dokumentáciou,
  • znalosti FMEA, SPC, CP, MSA a meracie zariadenia,
  • metrológ podľa zákona o metrológii SR,
  • prax s overovaním, skúšaním, kalibráciou meradiel,
  • prax s 3D meracími zariadeniami výhodou,
  • znalosť ISO/IEC 17025,
  • samostatná, dynamická osobnosť.

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4513433  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac