Operátor procesu vstrekovania plastov

MTA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou-Horné Ozorovce
Termín nástupu
ihneď/dohodou
776 EUR/mesiac646 € základná zložka + 130 € variabilná zložka + príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za činnosti súvisiace s výrobným procesom vstrekovania plastov
  • manipulácia s hotovými výrobkami
  • kontrola vyrobených dielov a záznamov v dokumentácii
  • analýza denných prevádzkových problémov v produkcii vstrekovania z hľadiska kvality produkcie

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • čisté, moderné pracovné prostredie
  • 13. plat až do výšky 110% mzdy
  • bonus za odpracované roky, nárast mzdy po prvom roku o 40 €
  • bonus za odporučenie nového zamestnanca
  • od začiatku zamestnanec prijatý do kmeňa (nie cez personálnu agentúru)
  • darčekové poukážky, firemné akcie, jedálne kupóny v hodnote 4,70 €

Životopis v slovenskom jazyku zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

  • manuálna zručnosť - prax vo výrobnej spoločnosti výhodou
  • základná znalosť práce s PC
  • preukaz na vedenie VZV výhodou
  • práca v štvorzmennom režime

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4334459  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 776 EUR/mesiac