Plánovač materiálu

MTA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou-Horné Ozorovce
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta (základná zložka od 800 € + variabilná zložka 20%) + príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Objednávanie - zabezpečenie dodávok materiálov od dodávateľov podľa potrieb výroby, plánovanie a riadenie dodávok vstupného materiálu s dodávateľmi
  • kontrola disponibility materiálov na základe výrobného plánu.

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
  • čisté, moderné pracovné prostredie,
  • finančné benefity (13. plat, ročný bonus podľa stanovených splnených cieľov),
  • bonus za odpracované roky, bonus za odporučenie nového zamestnanca,
  • flexibilný pracovný čas,
  • odborný rast a vzdelávacie aktivity,
  • jedálne kupóny, darčekové poukážky, firemné akcie.

Žiadosť v slovenskom jazyku zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • SAP alebo podobný program podmienkou,
  • pozícia nie je vhodná pre absolventa, nutná prax v obstarávaní materiálu vo výrobnej spoločnosti/automotive výhodou,
  • znalosť talianskeho jazyka - veľkou výhodou,
  • dynamická, komunikatívna osobnosť.

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4063443  Dátum zverejnenia: 16.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac