Vedúci vstrekovania plastov

MTA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou-Horné Ozorovce
Termín nástupu
Dohodou
1 700 EUR/mesiacv závislosti od schopností a znalostí uchádzača (základná zložka od 1360 € + variabilná zložka 20%) + príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Komplexné riadenie tímu zamestnancov výroby vstrekovania plastov,
  • plánovanie a rozdeľovanie pracovníkov na jednotlivé výrobné operácie,
  • zodpovednosť za náhradné diely pre stroje a nástroje,
  • kontrola dodržiavania výrobného procesu a správneho používania výrobných, resp. kontrolných zariadení,
  • navrhovanie riešení na zvýšenie efektivity výrobného procesu, zníženie výrobných nákladov a zlepšenie pracovného prostredia.

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
  • čisté, moderné pracovné prostredie,
  • finančné benefity (13. plat, ročný bonus podľa stanovených splnených cieľov),
  • bonus za odpracované roky, bonus za odporučenie nového zamestnanca,
  • flexibilný pracovný čas,
  • odborný rast a vzdelávacie aktivity,
  • jedálne kupóny, darčekové poukážky, firemné akcie.

Žiadosť do zamestnania a životopis v slovenskom jazyku zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Min. 2 roky praxe na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti v automobilovom, resp. elektrotechnickom priemysle,
  • skúsenosť s vedením tímu zamestnancov výroby vstrekovania plastov je podmienkou,
  • anglický jazyk - výhodou,
  • všeobecné technické znalosti,
  • dobré riadiace, komunikačné a organizačné schopnosti,
  • schopnosť rozpoznať a riešiť opakujúce sa problémy.

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4016327  Dátum zverejnenia: 5.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac