Mechanik

MTA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou-Horné Ozorovce
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Celkom od 975 € brutto v závislosti od skúseností kandidáta (od 845 € základná zložka + 130 € variabilná zložka) + príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • komplexná údržba strojov a zariadení vo výrobe a prevádzková údržba budovy a areálu
  • odstraňovanie porúch na strojoch a zariadeniach
  • vykonávanie preventívnej údržby strojov a zariadení
  • evidencia a spracovávanie porúch v systéme SAP

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • čisté, moderné pracovné prostredie
  • 13. plat až do výšky 110% mzdy
  • bonus za odporučenie nového zamestnanca, bonus za odpracované roky, špeciálne bonusy za prácu nadčas
  • možnosť odborného rastu
  • zabezpečená autobusová doprava z Partizánskeho, Prievidze a z Topoľčian
  • darčekové poukážky, firemné akcie, jedálne kupóny v hodnote 4 €

Žiadosť do zamestnania a životopis v slovenskom jazyku zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, mechanik

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • min. 2 roky praxe na rovnakej pozícii vo výrobnej spoločnosti v automobilovom, resp. elektrotechnickom priemysle
  • osvedčenie podľa §21 Vyhlášky č. 508/2009 Z.z. podmienkou
  • dobré technické znalosti z oblasti elektrotechniky, pneumatiky a mechaniky, schopnosť samostatnej orientácie v technickej dokumentácii strojov
  • samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť rozpoznať a riešiť problémy, ochota učiť sa nové veci

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3693620  Dátum zverejnenia: 13.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Celkom od 975 € brutto v závislosti od skúseností kandidáta (od 845 € základná zložka + 130 € variabilná zložka) + príplatky a bonusy