Nastavovač vstrekolisov

MTA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou-Horné Ozorovce
Termín nástupu
dohodou
Celkom od 900 € brutto v závislosti od skúseností kandidáta (od 770 € základná zložka + 130 € variabilná zložka) + príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Výmena nástrojov a nastavovanie parametrov vstrekolisov,
  • zabezpečovanie prípravy vstr. nástrojov pre inštaláciu do vstrekolisu (čistenie, konzervácia),
  • montáž a demontáž vstrekovacích nástrojov vo vstrekolise, spustenie výroby na vstrekolisoch,
  • operatívne odstraňovanie porúch a nedostatkov v procese vstrekovania.

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
  • čisté, moderné pracovné prostredie,
  • 13. plat až do výšky 110% mzdy,
  • bonus za odpracované roky, bonus za odporučenie nového zamestnanca,
  • odborný rast a vzdelávacie aktivity,
  • jedálne kupóny v hodnote 4 €, darčekové poukážky, firemné akcie.

Žiadosť do zamestnania a životopis v slovenskom jazyku zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

  • Odborná prax v obsluhe a nastavovaní parametrov vstrekolisov,
  • prax na úrovni programovania automatizácie robotov STAR výhodou,
  • orientácia vo výkresovej dokumentácii, technické myslenie,
  • samostatnosť, rozhodnosť, zodpovednosť.

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3669902  Dátum zverejnenia: 16.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Celkom od 900 € brutto v závislosti od skúseností kandidáta (od 770 € základná zložka + 130 € variabilná zložka) + príplatky a bonusy