Operátor/-ka výroby

MTA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou-Horné Ozorovce
Termín nástupu
ihneď/dohodou
706 EUR/mesiac706 € brutto (576 € základná zložka + 130 € variabilná zložka ) + príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a balenie komponentov podľa definovaných pracovných postupov.

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • čisté, moderné pracovné prostredie
  • 13. plat až do výšky 110% mzdy
  • bonus za odporučenie nového zamestnanca, bonus za odpracované roky, špeciálne bonusy za prácu nadčas
  • od začiatku zamestnanec prijatý do kmeňa (nie cez personálnu agentúru)
  • zabezpečená autobusová doprava z Partizánskeho, Prievidze a z Topoľčian
  • darčekové poukážky, firemné akcie, jedálne kupóny v hodnote 4 €

Životopis v slovenskom jazyku zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť - prax vo výrobnej spoločnosti je výhodou
  • flexibilita, spoľahlivosť, schopnosť pracovať v tíme
  • ochota pracovať v zmenovom režime

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3666857  Dátum zverejnenia: 13.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 706 EUR/mesiac706 € brutto (576 € základná zložka + 130 € variabilná zložka ) + príplatky a bonusy