SQA/Zabezpečenie kvality dodávateľa

MTA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou-Horné Ozorovce
Termín nástupu
Dohodou
od 1600 € brutto (základná zložka od 1280 € + variabilná zložka 20% + príplatky a bonusy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za aplikovanie štandardov kvality, špecifických požiadaviek zákazníkov a samotného MTA k dodávateľom,
  • komunikácia štandardných otázok/problémov smerom k dodávateľom,
  • hodnotenie dodávateľov (mesačné a ročné), monitorovanie nápravných akcií dodávateľov,
  • vypracovanie analýzy rizík pre potenciálnych nových lokálnych dodávateľov,
  • sledovanie dodávateľských 8D správ,
  • navrhovanie nových dodávateľov nákupcovi.

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
  • čisté, moderné pracovné prostredie,
  • 13. plat až do výšky 110% mzdy,
  • ročný bonus na základe splnených ročných cieľov,
  • flexibilný pracovný čas,
  • odborný rast a vzdelávacie aktivity,
  • jedálne kupóny, darčekové poukážky, firemné akcie.

Žiadosť do zamestnania a životopis v slovenskom jazyku zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Skúsenosť na podobnej pozícii v oblasti kvality v automobilom priemysle,
  • schopnosť riadiť zmiešané tímy,
  • znalosť nástrojov kvality, PFMEA, SPC, MSA, hlásenia 8D,
  • nezávislý úsudok a iniciatíva,
  • schopnosť prijať správne rozhodnutie v správny čas,
  • ochota cestovať,
  • technické myslenie.

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3625263  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1600 € brutto (základná zložka od 1280 € + variabilná zložka 20% + príplatky a bonusy)