Výrobný inžinier

MTA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou-Horné Ozorovce
Termín nástupu
dohodou
od 1300 € brutto (základná zložka od 1040 € + variabilná zložka 20% + príplatky a bonusy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spolupráca s jednotlivými oddeleniami s cieľom zvýšenia efektivity výrobnej linky zmenou procesu výroby, modifikáciou materiálových tokov,
  • určovanie potreby z hľadiska vybavenia a rozloženia pracovného priestoru pre nový produkt spolu s časovým harmonogramom realizácie,
  • realizovanie vizuálnych zobrazení pracovných postupov za účelom pomoci pracovníkom,
  • identifikovanie a navrhovanie vedeniu možné šetrenie nákladov na materiály a pracovné metódy.

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
  • čisté, moderné pracovné prostredie,
  • 13. plat až do výšky 110% mzdy,
  • ročný bonus na základe splnených ročných cieľov,
  • flexibilný pracovný čas,
  • odborný rast a vzdelávacie aktivity,
  • stravné lístky, darčekové poukážky, firemné akcie.

Žiadosť v slovenskom jazyku zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • Znalosť LEAN vo výrobnom procese, KAIZEN, 5S,
  • dobrá znalosť aspoň jedného CAD systému,
  • poznatky z normovania práce a zlepšovacích procesov vo výrobe,
  • predispozícia k práci v tíme,
  • technické myslenie,
  • schopnosť hľadať nové riešenia a schopnosť zlepšovať už existujúce procesy.

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3576681  Dátum zverejnenia: 11.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300 € brutto (základná zložka od 1040 € + variabilná zložka 20% + príplatky a bonusy)