Technik pre predaj a servis

MT-MONT s.r.o

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacprovízie z predaja + 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce pre túto pracovnú pozíciu bude kontaktovať existujúcich zákazníkov a vyhľadávanie nových pre firmu MT-MONT na území Slovenskej republiky . Táto práca zahŕňa na 50% kancelársku prácu s programom a telefonický kontakt a 50% návśtevné akvizície u zákazníkov a organizovanie servisu.

Zamestnanec bude dostávať vśetky náhrady v zmysle platného zákona , bude mať firemné auto / po dohode aj na súkromné úćely / PC a telefón + ostatnú podporu ako ostatní pracovníci firmy . Firma je malá sukromná, preto všetko závisí od komunikácie. Vyźaduje sa veľké percento schopnosti samostatnej práce

Podmienkou pozvania na osobný pohovor je motivačný list napísaný v Anglickom alebo Nemeckom jazyku. V prípade veľmi kvalitného motivačného listu ale len v Slovenskom jazyku si vyhradzujeme právo na pozvanie aj takéhoto kandidáta. Žiadosti bez žiadneho motivačného listu nebudú brané vôbec na zreteľ .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť samostatnej práce pod odborným vedením , dobré komunikačné schopnosti, ochota pracovať .

Sme firma ktorá sa zaoberá prioritne predajom strojov na spracovanie plechu, profilov a trubiek s poskytovaním kompletného poradenstva a servisu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2433906  Dátum zverejnenia: 12.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac