Web developer /web master

MT - EduHouse s.r.o.

Miesto práce
Konštantinová 6, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytváranie, programovanie webových stránok, správa existujúcich, grafické činnosti, návrhy PC sietí, servis PC sietí, administratívne činnosti súvisiace s prevádzkou.

Pracovná pozícia je na dohodu. Celkový počet hodín je 200. Odmena: 14,11 eur/1 hod./brutto.

Flexibilita, možnosť dlhodobej spolupráce, home office

Váš životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov nám zasielajte na [email protected].
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Viac info nájdete na našej webstránke www.e-xtra.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

programovanie, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CSS - Pokročilý
XHTML - Pokročilý
PHP - Pokročilý
WordPress - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

V našej jazykovej škole sme spojili praktické vedomosti s kvalifikovanými odborníkmi a vytvorili sme našu vlastnú filozofiu prinášajúcu efekt, výborné výsledky a hlavne spokojných klientov.
Je mnoho spôsobov ako sa naučiť jazyk, no nájsť ten správny je to najťažšie.

Práve preto dávame našim lektorom voľnosť pri výbere spôsobu výučby pod drobnohľadom kvalifikovaného metodika na základe špecifických požiadaviek klienta.

Naše výučbové materiály sú „stavané na mieru“ pre akýkoľvek typ osobnosti. Ponúkame vám nami vytvorenú eXtra metódu a licencovanú, v dnešnej dobe najmodernejšiu, priamu metódu – Speak Direct Method ®.
Lektor sa počas výučby stáva sprostredkovateľom medzi vami a jazykom. Práve vďaka kvalitnému lektorovi, ktorý vás sprevádza na vašej jazykovej ceste, nestrácate čas ani priestor a hlavne peniaze na učivo, ktoré nevyužijete. Angličtina (a iné jazyky) vás pohltí sama a vďaka tomu sa práve vy stanete stredobodom hodiny.

Vyučovacia hodina i celý kurz je o vás, pre vás a o tom, akým spôsobom dovolíte jazyku pohltiť vaše zmysly.

E-xtra jazyková škola má pre vás pripravené kurzy angličtiny (nemčiny, španielčiny, francúzštiny) pre deti, stredoškolákov, vysokoškolákov a dospelých v Prešove a Sabinove. Pre firmy navyše ponúkame tiež preklady a tlmočenie z/do angličtiny (nemčiny, francúzštiny, ruštiny a iné).

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3336568  Dátum zverejnenia: 15.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou