Učiteľ/lektor anglického jazyka

MT - EduHouse s.r.o.

Miesto práce
Konštantínova, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím a hľadáme tých NAJLEPŠÍCH angličtinárov. Rodinná atmosféra, najkvalitnejšia výučba a ochota poskytnúť maximum pre dosiahnutie spokojnosti klienta, nás radí k tým najlepším.
Miesto výkonu práce: Prešov/Sabinov
Máme unikátne a presné know-how na výučbu angličtiny, na ktoré si Ťa zaškolíme.
Máš chuť pracovať v mladom kolektíve, nemáš problém s výučbou detí a dospelých, chceš mať prácu ktorá bude pre Teba hobby?
Si časovo flexibilný, máš zodpovedný prístup k práci, reprezentatívne vystupovanie, chuť pracovať a neustále sa zlepšovať?
Tak si na správnej adrese.
Hľadáme dynamickú, pozitívnu, kreatívnu osobnosť, lektora/lektorku angličtiny pre deti aj dospelých na výučbu anglického jazyka v našej jazykovej škole.

Ponúkame príjemné prostredie, školenie zdarma, motivačné finančné ohodnotenie, flexibilnú pracovnú dobu, finančné bonusy a možnosť byť súčasťou skvelého jazykového tímu. Kariérny rast je samozrejmosťou.

flexibilný pracovný čas, stravné lístky , získanie bezplatného školenia a know how spoločnosti a mnoho iného

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

anglický jazyk

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V našej jazykovej škole sme spojili praktické vedomosti s kvalifikovanými odborníkmi a vytvorili sme našu vlastnú filozofiu prinášajúcu efekt, výborné výsledky a hlavne spokojných klientov.
Je mnoho spôsobov ako sa naučiť jazyk, no nájsť ten správny je to najťažšie.

Práve preto dávame našim lektorom voľnosť pri výbere spôsobu výučby pod drobnohľadom kvalifikovaného metodika na základe špecifických požiadaviek klienta.

Naše výučbové materiály sú „stavané na mieru“ pre akýkoľvek typ osobnosti. Ponúkame vám nami vytvorenú eXtra metódu a licencovanú, v dnešnej dobe najmodernejšiu, priamu metódu – Speak Direct Method ®.
Lektor sa počas výučby stáva sprostredkovateľom medzi vami a jazykom. Práve vďaka kvalitnému lektorovi, ktorý vás sprevádza na vašej jazykovej ceste, nestrácate čas ani priestor a hlavne peniaze na učivo, ktoré nevyužijete. Angličtina (a iné jazyky) vás pohltí sama a vďaka tomu sa práve vy stanete stredobodom hodiny.

Vyučovacia hodina i celý kurz je o vás, pre vás a o tom, akým spôsobom dovolíte jazyku pohltiť vaše zmysly.

E-xtra jazyková škola má pre vás pripravené kurzy angličtiny (nemčiny, španielčiny, francúzštiny) pre deti, stredoškolákov, vysokoškolákov a dospelých v Prešove a Sabinove. Pre firmy navyše ponúkame tiež preklady a tlmočenie z/do angličtiny (nemčiny, francúzštiny, ruštiny a iné).

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3302514  Dátum zverejnenia: 8.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac