Obsluha profilovacej linky - operátor

MT Comax s.r.o.

Miesto práce
Bočiar
Termín nástupu
Ihneď
3,9 EUR/hod.K základnej mzde sú vyplácané výkonostné odmeny. Ich výška je závislá od množstva predisponovaného materiálu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosťou s dlhoročnou tradíciou na trhu. Do svojho kolektívu hľadáme nových kolegov na obsluhu profilovacej liny. Miesto výkonu práce je v priemyselnom parku v Bočiari.
Hlavné pracovné činnosti:
- zavádzanie vstupného materiálu do linky
- balenie hotových profilov
- čistenie nástrojov, náradia a linky, príprava píl k deleniu
- obsluha výrobných zariadení v procese profilovania.

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu
- pracovná zmluva na plný pracovný úväzok, uzatvorená na dobu určitú (1 rok), pri obojstrannej spokojnosti perspektíva predĺženia na dobu neurčitú
- bezplatné zaškolenie
- práca v 12 hodinových denných zmenách.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím prostredníctvom tohto inzerátu svoj životopis.
Všetkým uchádzačom ďakujem za záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.
Viac sa o nás môžete dozvedieť na stránke www.mtcomax.cz .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technický smer

Prax na pozícii/v oblasti

priemyselná výroba

Počet rokov praxe

1

Manuálna zručnosť, technické myslenie, pozornosť.

Spoločnosť vyrábajúca zvárané a oceľové profily pre PVC okná , stavebníctvo , strojársku výrobu , nábytkárstvo atď. Zabezpečuje strihanie a delenie plochých oceľových výrobkov a obchod s nimi.
www.mtcomax.cz

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4106320  Dátum zverejnenia: 18.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,9 EUR/hod.