Zoraďovač/obsluha profilovacej linky

MT Comax s.r.o.

Miesto práce
Bočiar
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaná hodinová mzda od 5,- do 9,- Eur brutto - v závislosti od skúseností a zručností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou je zabezpečenie činností súvisiacich s chodom linky, nastavenie profilovacej linky, nastavenie rezných píl a deliacich prípravkov, zodpovednosť za prevádzkyschopnosť zariadení. Zodpovednosť za kvalitu hotovej výroby a spolupráca pri balení materiálu.
Ponúkame Vám prácu na plný pracovný úväzok v nepretržitej prevádzke.

Príplatky nad rámec Zákonníka práce.
Pracovný pomer na plný pracovný úväzok.

Ďakujeme všetkým uchádzačom o záujem pracovať v našej spoločnosti.
Radi by sme Vás informovali, že pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.

V prípade, že spĺňate predpoklady uvedené v tomto inzeráte, kontaktujte nás prosím mailom, alebo osobne priamo na pracovisku v Bočiari.
Do záhlavia Vašej správy uveďte názov pracovnej pozície, o ktorú sa zaujímate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ak nemáte skúsenosti s prácou zoraďovača profilovacej linky, ponúkame Vám bezplatné zaškolenie a zaučenie. V takom prípade bude Vaša mzda pri nástupe do zamestnania minimálne vo výške 4,- Eur/hod.

Spoločnosť vyrábajúca zvárané a oceľové profily pre PVC okná , stavebníctvo , strojársku výrobu , nábytkárstvo atď. Zabezpečuje strihanie a delenie plochých oceľových výrobkov a obchod s nimi.
www.mtcomax.cz

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3518546  Dátum zverejnenia: 7.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaná hodinová mzda od 5,- do 9,- Eur brutto - v závislosti od skúseností a zručností uchádzača.